صفحه اصلی / تجهیزات پزشکی / اخبار / گسترش همکاری‌های ایران و عمان در حوزه تجهیزات پزشکی

گسترش همکاری‌های ایران و عمان در حوزه تجهیزات پزشکی

برنامه ریزی جهت حضور بیش از ۱۰۰ شرکت تولیدکننده و صادرکننده تجهیزات پزشکی ایران در عمان هلث ۲۰۰۱۸ انجام خواهد شد

مشاور وزیر در نشست مشترک با همتای خود در کشور عمان از همکاری این دو کشور در حوزه تجهیزات پزشکی خبر داد و گفت: برای جایگزینی عمان در درگاه مبادلاتی تجهیزات پزشکی ایران برنامه ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

رضا مسائلی در نشست مشترک با معاون داروی عمان و هیات تجهیزات پزشکی(Medical Equipment) این کشور، با تاکید بر انتقال بیش از ۱۰۰ سال تجربه در حوزه تجهیزات پزشکی به کشور عمان گفت: برنامه ریزی جهت حضور بیش از ۱۰۰ شرکت تولیدکننده و صادرکننده تجهیزات پزشکی ایران در عمان هلث ۲۰۰۱۸ انجام خواهد شد.

مسائلی گفت: مفاد تفاهم نامه همکاری ایران و عمان در حوزه تجهیزات پزشکی در روزهای آینده با هماهنگی قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل، به امضا خواهد رسید.

گفتنی است در این نشست اجرایی شدن پیشنهاد مشترک هیات تجهیزات پزشکی کشور عمان و اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت(Ministry of Health) ایران در عقد سند همکاری متقابل در سرمایه گذاری مشترک در راستای انتقال تکنولوژی تجهیزات پزشکی ساخت ایران و صدور خدمات فنی و مهندسی حوزه تجهیزات پزشکی به کشور عمان انجام مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است در این نشست محمد حمدان الربیعی معاون غذا و دارو عمان، خانم انیسا محبوب، مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت عمان، مسائلی مشاور وزیر و مدیر کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت ایران ، سرمایه گذاران بخش خصوصی کشور عمان و نمایندگان انجمن ها و اتحادیه های تولیدکنندگان، صادرکنندگان و واردکنندگان و متخصصین تجهیزات پزشکی ایران حضور داشتند.

 

 

جهان گستر بزرگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *