صفحه اصلی / تجهیزات پزشکی / اخبار / آموزش پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری

آموزش پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری

آموزش پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری و اقدامات حیاتی و اولیه در سوختگی و جراحات به دانش آموزان توسط شورای دانشجویی نظام پرستاری خوی صورت گرفت.

 شورای دانشجویی نظام پرستاری خوی به منظور ارتقای سلامت عموم جامعه بعنوان یکی از رسالت های یک پرستار و همچنین لزوم ارائه ی آموزش و آگاه سازی افراد با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و حوادث دلخراش آن، با همکاری هیئت مدیره ی نظام پرستاری شمال استان آذربایجان غربی، تصمیم بر حضور در مدرسه ی نمونه دولتی معلم شهرستان خوی گرفت.

بدین منظور هماهنگی های لازم با آموزش و پرورش خوی و مدیریت مدرسه صورت گرفت تا روز یک شنبه مورخ ٢٠ اسفند ١٣٩۶، دو نفر از اعضای شورای دانشجویی در مدرسه ی ذکر شده حضور یابند.

لازم به ذکر است که پمفلت آموزشی در رابطه با نکات ضروری حفظ ایمنی در چهارشنبه ی آخر سال نیز توسط شورا طراحی و بین دانش آموزان پخش شد.

طی حضور در مدرسه، اعضای شورا در جمع دانش آموزان پایه ی نهم، توصیه های ایمنی لازم در رابطه با حوادث، نکات مهم جلوگیری از ایجاد صدمه، اقدامات اولیه و اشتباهات رایج در برخورد با سوختگی و جراحات را توضیحاتی ارائه و به سوالات دانش آموزان نیز پاسخ داده شد.

همچنین توضیحاتی در رابطه با رشته ی پرستاری و کلیات آن و شرایط تحصیل و ادامه تحصیل و اشتغال و حرفه ی پرستاری به آن ها داده شد.

جهان گستر بزرگ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *